• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wizyta duszpasterska tzw. „ kolęda” : poniedziałek od godziny 10.00 Stanisławów i Raducki Folwark, Kolonia Raducka, wtorek od godziny 10.00 Felinów od końca jeden ksiądz , Skaleniec i Dębina drugi ksiądz, środa od godziny 14.00 Zofia i Gabrielów, czwartek od godziny 14.00 Osjaków ulice Reja, Konopnickiej i Mickiewicza jeden ksiądz, drugi ksiądz ulice Piaskowa i Spacerowa, piątek od godziny 14.00 Osjaków ulica Targowa od kościoła i od państwa Czerniak Ewarystów i Targowa, sobota od godziny 10.00 Osjaków ulica Częstochowska i Topolowa od strony Felinowa i od kościoła. Prosimy o przywóz księży 15 minut przed rozpoczęciem kolędy.

2. Msze święte w czasie kolędy rano o godzinie 7.00, kancelaria parafialna czynna od godziny 8.00 – 9.00. W następną niedzielę taca inwestycyjna.

3. W piątek na godzinę 18.00 prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Piotrkowskiej rodziny :Brzęczek, Bielawscy, Sarowscy, Nowak,Łuczak, Wesołowscy, Pabjaniak, Drutowscy.

4. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, także zestawy na „ Trzech Króli”.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!