1. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.

2. W tym tygodniu wizyta duszpasterska tzw. „ kolęda” : poniedziałek od godziny 10.00 Kuszyna i Kuźnica Ługowska, od godziny 14.00 Kuźnica Strobińska. Wtorek od godziny 10.00 Strobin. Środa od godziny 14.00 Józefina i Nowa Wieś. Piątek od godziny 10.00 Lesisko i Kolonia Strobin, Walków. Sobota od godziny 10.00 Raduczyce.

3. Msze święte w czasie kolędy rano o godzinie 7.00, kancelaria parafialna czynna od godziny 8.00 – 9.00.

4. W czwartek uroczystość Objawienia Pańskiego tj. „ Trzech króli”. Msze święte jak w niedzielę z poświęceniem wody, kredy i kadzidła.

5. Intencja dla Kół Żywego Różańca : módlmy się o zgodę wśród różnych religii.

6. W piątek na godzinę 18.00 prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Szpitalnej rodziny : Dolata, Jagielscy, Gajda, Lebioda, Olbińscy, Jaworscy, Różańska, Ogrodniczak, Prusińscy.

7. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.