• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dzisiaj po mszach świętych przed kościołem zbiórka pieniężna na archidiecezjalne uczelnie katolickie. Także dzisiaj o godzinie 22.40 na antenie TVP Kultura emisja filmu dokumentalnego o Tadeuszu Różewiczu „ Przed sklepem w Osjakowie”, powtórka w poniedziałek o godzinie 9.00 na antenie TVP Łódź.

2. W piątek ostatni dzień roku „ Sylwester”. O godzinie 18.00 msza święta, po niej nabożeństwo eucharystyczne. W tym dniu nie obowiązuje post.

3. W sobotę Nowy Rok uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte jak w niedzielę.

4. W niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.

5. Wizyta duszpasterska czyli „ kolęda” od 3 stycznia. Program „ kolędy” podamy w następną niedzielę.

6. Taca inwestycyjna wyniosła 4100 złotych „ Bóg zapłać”. Dziękujemy panu Andrzejowi darczyńcy dla naszego kościoła za ofiarowanie kolejnych dwóch ornatów w kolorze białym.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w czwartek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Szpitalnej rodziny : Łuczak, Blaźniak, Chudeccy,Bartos, Czerwińscy, Trojan, Owczarek, Pawlak.

8. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”. Pod chórem na stoliku są wyłożone koperty pt. „Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła”. Ofiary składane w tym roku przy „ kolędzie” będą przeznaczone na remont organów.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!