• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. We wtorek od godziny 10.00 odwiedziny chorych z komunią świętą na święta Bożego Narodzenia. Chorych zgłaszamy w zakrystii.

2. W piątek wigilia . Pamiętajmy o religijnym charakterze tego dnia a szczególnie wieczoru, który jest bogaty w treść biblijną i jakże ważną dla nas wierzących tradycję wieczerzy wigilijnej z postnymi potrawami. O północy msza święta zwana „ Pasterką”.

3. W sobotę uroczystość Bożego Narodzenia . Msze święte jak w niedzielę. W niedzielę święto Świętej Rodziny. Po mszach świętych przed kościołem zbiórka pieniężna na archidiecezjalne uczelnie katolickie.

4. W tym tygodniu złożono ofiarę na remont organów 200 złotych „ Bóg zapłać”.

5. Dziękujemy za produkty do paczek świątecznych firmom „ Luniak”, „ Szuster”, „ Pamapol”, „ Kwidzyn”. Przygotowano 17 paczek. Dziękujemy dwóm paniom za przygotowanie paczek a druhom strażakom za ich rozwiezienie „ Bóg zapłać”.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w czwartek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulic Ścieżkowej i Cegielnianej.

7. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”. W zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny, świece Caritas. Pod chórem na stoliku są wyłożone koperty pt. „Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła”. Ofiary składane w tym roku przy „ kolędzie” będą przeznaczone na remont organów.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!