• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W Adwencie w tygodniu o godzinie 17.30 msza święta adwentowa , na którą zapraszamy szczególnie dzieci. Po mszy świętej wybrane dziecko zabiera do domu figurkę dzieciątka Jezus. W zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny, świece Caritas duże 17 złotych, małe 8 złotych.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych : Mikołaja biskupa, Ambrożego biskupa i doktora Kościoła, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. W środę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte o godzinie 17.30 i 18.00 nowennowa.

4. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii 17 i 18 grudnia tj. piątek i sobota. Już dzisiaj zapraszamy do wsłuchania się w Słowo Boże przygotowujące do spowiedzi świętej na święta Bożego Narodzenia.

5. Intencja dla Kół Żywego Różańca : módlmy się w intencji katechetów nauczających religii.

6. 15 grudnia w środę po mszy świętej nowennowej o godzinie 18.45 „ Wieczór Kardynała Wyszyńskiego”, na który zapraszają Wójt Gminy Osjaków p. Jarosław Trojan, Dyrektor GOK w Osjakowie p. Mirosława Kłobus, Proboszcz Parafii Osjaków ks. Marek Ptak.

7. Przypominamy o akcji : „ Paczuszka dla maluszka”. Składając paczki dla niemowląt w tym środki do pielęgnacji ciała, pieluszki pomagamy mamom i ich pociechom.

8. W piątek i sobotę w sklepach „ Delikatesy Centrum” i „ Sedal”, w ramach akcji „ Tak Pomagam”, będzie można składać do koszyków produkty spożywcze dla rodzin ubogich.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Spacerowej rodziny : Śmieja, Kowalczyk, Wesołowscy, Beśka, Janik, Łaz, Gilscy, Stolarczyk .

10. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci. Od dzisiaj tygodnik katolicki „ Niedziela” w nowej cenie 8 złotych.

11. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!