• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dzisiaj rozpoczynamy okres Adwentu przygotowujący nas do Bożego Narodzenia. O godzinie 17.30 msza święta adwentowa , na którą zapraszamy szczególnie dzieci. Po mszy świętej wybrane dziecko zabiera do domu figurkę dzieciątka Jezus. W zakrystii będzie można nabyć opłatki na stół wigilijny, świece Caritas duże 17 złotych, małe 8 złotych.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych : Andrzeja Apostoła, Franciszka Ksawerego kapłana, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. W piątek od godziny 10.00 odwiedziny chorych. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

5. Ofiary na remont organów złożone w minionym tygodniu to 100 złotych, taca inwestycyjna wyniosła 4300 złotych „ Bóg zapłać”.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Gabrielowa rodziny : Kempa, Gajda, Zawadzcy, Pabjaniak, Kaszewska, Szczerkowscy, Luniak, Urbaniak, Zawadzcy, Raszewscy, Kula.

7. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci. Od przyszłej niedzieli tygodnik katolicki „ Niedziela” w nowej cenie 8 złotych.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!