• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Cecylię dziewicę i męczennicę, męczenników Andrzeja i jego towarzyszy , przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W następną niedzielę rozpoczniemy okres Adwentu przygotowujący do Bożego Narodzenia. W zakrystii będzie można nabyć opłatki na stół wigilijny.

3. Ofiary na remont organów złożone w minionym tygodniu to 500 i 200 złotych, „ Bóg zapłać”.

4. W dniach od 14 października do 19 listopada wywieziono 6 kontenerów śmieci z cmentarza tzn. tylko plastik i szkło . Koszt usługi to 4680 złotych. Czy dalsze przypominanie o zmniejszeniu przynoszonych na cmentarz ozdób i zniczy ma jeszcze sens ?

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy święte j prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Gabrielowa rodziny : Urbańscy, Przygoda, Kowalczyk, Grądeccy, Luniak, Podgórniak, Bereś, Walczak.

6. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!