1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Elżbietę Węgierską zakonnicę, Karolinę Kózkównę dziewicę i męczennicę, Rafała Kalinowskiego kapłana, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W następną niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata ostatnia niedziela roku liturgicznego.

3. Można jeszcze zamawiać wypominki roczne.

4. W następną niedzielę taca inwestycyjna, która będzie przeznaczona na remont organów. Miesięczna rata wynosi 5 tysięcy złotych. Prosimy o pomoc finansową w realizacji tego zadania.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy święte j prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Gabrielowa rodziny : Trzcina, Lont, Mesjasz, Bereś, Kołodziejczyk, Sikora, Kowalscy, Luniak.

6. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.