• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Apostołów Szymona i Judę Tadeusza , przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W miesiącu październiku przyjmujemy na wypominki za zmarłych. Pamiętajmy o modlitwie za naszych bliskich zmarłych.

3. W niedzielę 31 października i w poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętych na naszym cmentarzu w godzinach od 9.00 do 13.00 odbędzie się kwesta tj. zbiórka pieniędzy na renowację ołtarza polowego tzn. obudowa z cegieł cokołu i filarów ołtarza, nowy dach nad ołtarzem. W Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu nie będzie zbierana taca. Kwesta będzie przeprowadzona przez Komitet Społeczny wywodzący się z Rady Ekonomicznej działającej przy Parafii św. Kazimierza Królewicza w Osjakowie.

4. Taca inwestycyjna wyniosła 4 tysiące złotych „ Bóg zapłać”.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Felinowa rodziny : Chodak, Chodak,Wróbel, Swędrak, Osyda, Zygmunt, Waloch, Adamkowscy.

6. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!