• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Łukasza Ewangelistę, Jana Kantego kapłana, Jana Pawła II papieża, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W miesiącu październiku przyjmujemy na wypominki za zmarłych. Pamiętajmy o modlitwie za naszych bliskich zmarłych.

3. Serdeczne podziękowania i wdzięczność rodzinie z Osjakowa za przekazanie 2 tysięcy złotych na zakup nowego krzesła do prezbiterium. Niech Bóg błogosławi za hojność na rzecz naszego kościoła. Na ten cel przekazano 800 złotych jako dar ołtarza od bierzmowanych.

4. Zapraszamy dorosłych mężczyzn do służby przy ołtarzu. Jest wiele parafii , gdzie żonaci i kawalerowie służą Bogu. Może będzie to wspaniały przykład , że służba przy ołtarzu jest służbą samemu Bogu.

5. W niedzielę 31 października i w poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętych na naszym cmentarzu w godzinach od 9.00 do 13.00 odbędzie się kwesta tj. zbiórka pieniędzy na renowację ołtarza polowego tzn. obudowa z cegieł cokołu i filarów ołtarza, nowy dach nad ołtarzem. W Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu nie będzie zbierana taca. Kwesta będzie przeprowadzona przez Komitet Społeczny wywodzący się z Rady Ekonomicznej działającej przy Parafii św. Kazimierza Królewicza w Osjakowie.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Zofii rodziny : Kapuścińscy, Glądała, Patyk, Adamiak, Pytel, Niedbała, Niedbała.

7. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

8. Wyjazd na wycieczkę w Bieszczady w piątek o godzinie 6.00. Zbiórka przed kościołem o godzinie 5.45.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd