• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dzisiaj w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie o godzinie 12.00 msza święta beatyfikacyjna w czasie , której zostaną ogłoszeni błogosławionymi Prymas Tysiąclecia kard. Stefan Wyszyński i Elżbieta Róża Czacka . Dziękujmy Bogu za nowych polskich błogosławionych .

2. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

3. W tym tygodniu wspominamy świętych : Jana Chryzostoma biskupa i doktora Kościoła, męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa, Stanisława Kostka zakonnika patrona dzieci i młodzieży, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

4.. W następną niedzielę taca inwestycyjna.

5. W kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.

6. Gminny Ośrodek Kultury w Osjakowie zaprasza 19 września godzina 15.00 na plenerową wystawę rękodzieła w ramach programu dotacyjnego EtnoPolska „ Jak to drzewiej bywało” . Zaprasza również dzieci i dorosłych na warsztaty :wokalne, taneczne, gry na gitarze, keyboardzie, instrumentach dętych i perkusyjnych . Szczegółowe informacje na miejscu w GOKU.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Walkowa rodziny : Manieccy, Podgórniak, Patyk, Bugara, Tokarek, Janiak, Fronczyk, Patyk.

8. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela” i „ Tęcza” dla dzieci.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!