• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Od dzisiaj wraca msza święta popołudniowa o godzinie 16.00.

2. W poniedziałek o godzinie 19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu . Możliwość adoracji do godziny 20.00.

3. W środę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

4.. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa starsza.

5. W kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.

6. Dziękujemy anonimowo rodzinie z Osjakowa za ufundowanie nowego ręcznie wykonanego z drewna krzyża na tabernakulum. Przekazano na ten cel tysiąc złotych. Natomiast drugi tysiąc złotych zostało wpłacone jako zadatek na zakup nowego fotela i dwóch krzeseł do prezbiterium. Meble te również są wykonane ręcznie. Koszt zakupu wynosi 11 700 złotych. Z serca dziękujemy i zachęcamy kolejnych darczyńców do ofiarowania na ten cel potrzebnych środków finansowych.

Na potrzeby naszego kościoła złożono 150 złotych „ Bóg zapłać”.

7. W dniach 22 – 24 października tj. od piątku do niedzieli wycieczka w Bieszczady. W programie : zwiedzanie Sanoka, wędrówka po górskich szlakach, cerkiew w Górzance, rejs po zalewie Solińskim, przejazd bieszczadzką kolejką leśną, objazd Obwodnicą Bieszczadzką, klasztor ss. Nazaretanek w Komańczy miejscu internowania Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego. Koszt 450 złotych zawiera : pobyt w hotelu, wyżywienie śniadanie i obiadokolację, przejazd autokarem, ubezpieczenie, koszt przewodnika i biletów wstępu. Zapisy do przyszłej niedzieli z wpłatą 200 złotych.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Skaleńca rodziny : Cieśla, Hanka, Borek, Kaźmierczak oraz Walkowa rodziny : Białek, Ciania, Wika, Gołdyn.

9. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela” i „ Tęcza” dla dzieci.

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!