• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W środę o godzinie 8.00 msza święta dla uczniów Szkoły Podstawowej na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

2. W piątek o godzinie 10.00 odwiedziny chorych. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca . O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

3. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W niedzielę podczas mszy świętej o godzinie 10.30 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci z klas I. O godzinie 12.00 msza święta dziękczynna za zebrane plony. Wieniec i liturgię mszy świętej przygotowują mieszkańcy Walkowa, Dębiny i Skaleńca.

5. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.

Intencja na miesiąc wrzesień : módlmy się o religijne wychowanie dzieci i młodzieży.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Dębiny rodziny : Reteccy, Adamczyk, Gruszczyńscy, Osyda i Skaleńca rodziny : Reteccy, Maruszewscy, Waloch, Król.

7. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!