1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Jacka kapłana, Bernarda opata i doktora Kościoła, Piusa X papieża, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Świadectwo chrztu, bierzmowania może uzyskać w kancelarii parafialnej tylko osoba , której te sakramenty dotyczą. Również przez pisemne pełnomocnictwo dokumenty te mogą być wydane.

3. Zapisanych na wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej prosimy o II wpłatę 200 złotych . Wyjazd 27 sierpnia w piątek o godzinie 7.00. Zbiórka przed kościołem o godzinie 6.45.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Dębiny rodziny : Siwik, Kowalczyk, Małycha, Madej, Adamiak, Domagała, Pelińscy, Paproccy.

5. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!