• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W piątek od godziny 10.00 odwiedziny chorych. Od godziny 17.00 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta w Święto Przemienienia Pańskiego, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

2. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

3. W kościele zostały podjęte kolejne prace restauratorskie i konserwatorskie. Do pracowni konserwatorskiej została oddana ambona i figury z głównego ołtarza.

4. Zapisanych na wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej prosimy o II wpłatę 200 złotych do 15 sierpnia.

5. Dnia 9 sierpnia będzie w naszej Parafii gościć Gdańska Piesza Pielgrzymka w liczbie około 120 osób. Prośba do wiernych naszej Parafii o udostępnienie pielgrzymom noclegu. Chętni do przyjęcia pielgrzymów niech czekają przed kościołem o godzinie 16.00. Podobnie 10 sierpnia będzie u nas Pielgrzymka ze Złoczewa około 70 osób. Pielgrzymi będą nocować w sali OSP. Proszą natomiast o udostępnienie łazienek . Chętni parafianie niech czekają na pielgrzymów przed kościołem około godziny 17.30.

6. Msza święta dziękczynna za zebrane plony w naszym kościele w niedzielę 5 września o godzinie 12.00. O przygotowanie wieńca i oprawę mszy świętej prosimy mieszkańców Walkowa, Dębiny i Skaleńca.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Józefiny rodziny : Olejnik, Sarowscy, Ramuś, Gołdyn, Grzesiak, Wrzecioniarz, Kuhn, Stolarek.

8. Urząd Gminy w Osjakowie informuje, że w dniu 3 sierpnia w GOKU w Osjakowie będzie możliwość spisania się w Narodowym Spisie Powszechnym w godzinach 9.00 -14 .00

9. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 


 

 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!