• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Joachima i Annę rodziców NMP, Martę , Ignacego z Loyoli kapłana, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Możliwość spowiedzi świętej w tygodniu przed mszą świętą o godzinie 17.10.

3. Zapisanych na wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej prosimy o II wpłatę 200 złotych do 15 sierpnia.

4. Taca inwestycyjna wyniosła 3420 złotych „ Bóg zapłać”.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Józefiny rodziny : Tokarek, Moszyńska, Felusiak, Adamus, Kostrzewa, Dróżdż, Wojcieszek, Łyczko.

6. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!