• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Ireneusz biskupa i męczennika , Apostołów Piotra i Pawła, Tomasza Apostoła, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. We wtorek uroczystość Apostołów św. Piotra i Pawła. W tym dniu jak co roku poświęcamy czas na spotkanie z Bogiem w Najświętszym Sakramencie. Msze święte o godzinie 8.00 – 18.00 – 21.00 zbiorowa za zmarłych. Intencje za zmarłych zamawiamy w zakrystii . Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień. Zachęcamy do modlitwy .

3. W piątek od godziny 10.00 odwiedziny chorych. Od godziny 17.00 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca . O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP , po niej nabożeństwo eucharystyczne.

5. W następną niedzielę w naszym kościele odpust parafialny ku czci Matki Bożej Łaskawej. O godzinie 12.00 suma odpustowa.    W okresie wakacji nie będzie mszy świętej  o godzinie 16.00.

6. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiarę 100 złotych, w czasie mszy „kolędowej”mieszkańcy Raduckiego Folwarku i Stanisławowa złożyli 300 złotych na prace w kościele , taca inwestycyjna wyniosła 3 tysiące złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Raduczyc rodziny : Rogala, Urbańscy, Urbańscy, Dugacz, Sych, Pobudejscy, Janus, Suder, Kowalczyk, Czyż, Kniaźińscy, Ciania.

8. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!