1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Alozjego Ganzaga zakonnika, świętego Jana Chrzciciela , przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W środę na mszę świętą nowennową można zamawiać intencje za solenizantów Jana i Janinę, także na dzień ojca.

3. W piątek o godzinie 8.00 msza święta dla uczniów Szkoły Podstawowej z racji zakończenia roku szkolnego. Spowiedź święta dla dzieci i młodzieży w tygodniu przed mszą świętą.

4. Wyjazd na wycieczkę do Zakopanego w piątek o godzinie 11.00. Zbiórka przed kościołem o godzinie 10.45.

5. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiary : 200 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Raduczyc rodziny : Wróbel, Urbańscy, Gibas, Graczyk, Zygmunt, Zygmunt, Kozik, Dubecki.

7. Decyzją Biskupów z dniem 20 czerwca zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej. Przypominamy ,że każde świadome opuszczenie mszy świętej jest grzechem ciężkim.

8. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

9. Ogłoszenie Ośrodka Zdrowia w Osjakowie ul. Wieluńska . Zostają wznowione zapisy na szczepienie przeciwko COVID.

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.