• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspomnienie błogosławionego Michała Kozala kapłana i męczennika, świętego Brata Alberta Chmielowskiego zakonnika, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W sobotę o godzinie 19.00 w kościele msza święta kolędowa dla mieszkańców Raduckiego Folwarku i Stanisławowa.

3. W niedzielę po mszy świętej o godzinie 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania, grupa starsza. Także w niedzielę taca inwestycyjna.

4. Zapisanych na wycieczkę do Zakopanego prosimy o drugą wpłatę 200 złotych do 15 czerwca.

5. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiary : 400 złotych, 2 x 200 złotych, 150 złotych, 5 x 100 złotych, 2 x 50 złotych, 30 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Raduczyc rodziny : Parzyjagła, Posmyk, Zychla, Janus, Podgórniak, Boman, Walkowiak, Kłobus.

7. Decyzją Biskupów z dniem 20 czerwca zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej. Przypominamy ,że każde świadome opuszczenie mszy świętej jest grzechem ciężkim.

8. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

9. Ogłoszenie Urzędu Gminy w Osjakowie. W dniu 17 czerwca w GOKU w Osjakowie w godzinach 9.00 – 14.00 będzie możliwość spisania się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności .

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd