• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dziękujemy wiernym naszej Parafii , którzy nas kapłanów przyjęli w domach z racji wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za miłą i serdeczną atmosferę, życzliwość, wspólne rozmowy, złożone ofiary. Dziękujemy za udział w mszach świętych kolędowych.

2. W czwartek zakończenie oktawy „ Bożego Ciała”. O godzinie 18.00 msza święta wotywna o Najświętszej Eucharystii z poświęceniem wianków z ziół i kwiatów.

3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godzinie 19.00 msza święta przy kapliczce świętego Antoniego. W tym dniu nie ma postu.

4. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP .

Także w sobotę o godzinie 19.00 msza święta dla mieszkańców Zofii i Kuszyny , o godzinie 19.45 dla mieszkańców Raduczyc.

5. Zapisanych na wycieczkę do Zakopanego prosimy o drugą wpłatę 200 złotych do 15 czerwca.

6. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiarę 200 złotych. Z racji wizyty duszpasterskiej złożono ofiary na prace w kościele z ulicy Częstochowskiej 950 złotych. Ofiary złożone podczas mszy świętej na prace w kościele : Osjaków 500 złotych, Zofia i Kuźnica Strobińska 200 złotych, Raduczyce 640 złotych, Nowa Wieś 300 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Raduczyc rodziny : Jasiccy, Graczyk, Urbański, Podgórniak, Bator, Stanek, Czyż,Janus.

8. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd