• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu odwiedzimy i udzielimy błogosławieństwa Bożego w środę od godziny 10.00 wiernym Osjakowa z ulicy Częstochowskiej . Jeden ksiądz domy od Felinowa , drugi ksiądz domy od kościoła. Wizyta duszpasterska tylko w zgłoszonych domach. Msze święte kolędowe w kościele z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej w środę o godzinie 19.00 dla mieszkańców Kuźnicy Strobińskiej i Zofii, w piątek godzinie 19.00 dla mieszkańców Osjakowa ulice : Rynek, Targowa, Ewarystów, Piaskowa, Ścieżkowa, Cegielniana, Spacerowa, Częstochowska, Sienkiewicza, Południowa, Przejazd, Krótka, Wieluńska, Kościelna, w sobotę o godzinie 20.00 dla mieszkańców Raduczyc .

2. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa tj. „ Bożego Ciała”. Po mszy świętej o godzinie 12.00 z kościoła wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy wokół parku przed kościołem.

3. W piątek od godziny 10.00 odwiedziny chorych. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

Także w sobotę o godzinie 19.00 msza święta dla mieszkańców Dębiny, Skaleńca i Nowej Wsi.

5. W tym tygodniu : w poniedziałek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, wspomnienie świętych Justyna męczennika i Bonifacego biskupa i męczennika . Od wtorku 1 czerwca rozpoczynamy nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa, w tygodniu po pierwszej mszy świętej , w niedzielę przed mszą świętą popołudniową.

6. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiarę 400 złotych. Z racji wizyty duszpasterskiej złożono ofiary na prace w kościele : Kuszyna 370 złotych, Felinów 1050 złotych,Kuźnica Ługowska 600 złotych, Walków 700 złotych, Skaleniec i Dębina 1000 złotych, Gabrielów 1700 złotych, Zofia 300 złotych, Józefina 1200 złotych. Ofiary złożone podczas mszy świętej na prace w kościele : Osjaków 500 złotych,Kolonia Raducka 100 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

7. Dziękujemy rodzicom dzieci z klas IV za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Raduczyc rodziny : Nagel, Łakomscy, Wieczorek, Wieczorek, Nawojscy, Cłapa, Borczyk, Golba.

8. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, „Tęcza” dla dzieci.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!