• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dzisiaj w naszym kościele uroczystość I Komunii Świętej, do której przystąpi 37 dzieci. Rodzicom dziękujemy za przygotowanie kościoła, dekorację kwiatową , prace wokół kościoła i plebanii , dar ołtarza jakim jest drewniany ręcznie wykonany krzyż procesyjny z figurą Chrystusa. Na ten dar rodzice przekazali 3500 złotych, dziękujemy „ Bóg zapłać”. Obecny tydzień zwany „ Białym tygodniem” to uczestnictwo dzieci i rodziców w mszy świętej.

2. Dziękujemy za liczne zaproszenia na wizytę duszpasterską. W tym tygodniu odwiedzimy i udzielimy błogosławieństwa Bożego : w poniedziałek od godziny 10.00 wiernym Kuszyny i Felinowa , we wtorek od godziny 10.00 wiernym Strobina, w środę od godziny 10.00 wiernym Kolonii Strobin i Kuźnicy Ługowskiej, w czwartek od godziny 10.00 wiernym Skaleńca i Dębiny, w piątek od godziny 10.00 wiernym Gabrielowa i Walkowa , w sobotę od godziny 10.00 wiernym Józefiny. Prosimy o przywóz księży . Sołtysi mogą jeszcze w tym tygodniu zgłaszać swoje miejscowości na wizytę duszpasterską .

W piątek o godzinie 19.00 w kościele msza święta „ kolędowa” z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla mieszkańców Osjakowa ulic : Osiedle Konopnickiej, Reja, Mickiewicza, Brzozowej, Słowackiego, Wesołe Kąty, Sieradzka, Szpitalna, Północna, Piotrkowska, Cmentarna.

W sobotę o godzinie 20.00 msza święta „ kolędowa”z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla mieszkańców Gabrielowa .

Także w sobotę o godzinie 19.00 msza święta dla mieszkańców Kolonii Raduckiej, Raduckiego Folwarku i Stanisławowa.

3. W tym tygodniu : w poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, wspomnienie świętych Filipa Neri kapłana i Urszuli Ledóchowskiej dziewicy.

4. W piątek po mszy świętej wieczornej prosimy rodziców dzieci klas IV o sprzątanie kościoła jako przygotowanie do uroczystości rocznicy I Komunii Świętej.

5. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiary : 400 złotych, 200 złotych, 2 x 100 złotych, taca inwestycyjna wyniosła 3120 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

6. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, „Tęcza” dla dzieci.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd