• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W związku z licznymi zapytaniami i prośbami o „ wizytę duszpasterską” pragniemy odnieść się i przychylić do tej kwestii. Powstało pytanie : jakie znaleźć rozwiązanie? Po przemyśleniach doszliśmy do wniosku, że najlepiej organizacyjnie będzie , by wierni zgłaszali „ taką potrzebę” do sołtysów lub wybranych przez siebie osób z poszczególnych ulic w Osjakowie. Po otrzymaniu list / do piątku włącznie/ ustalimy harmonogram wizyty duszpasterskiej i w następną niedzielę zapoznamy z nim wiernych.

2. W czwartek o godzinie 16.00 w kościele spotkanie dzieci klas IV przed rocznicą Komunii Świętej.

3. W piątek po mszy świętej wieczornej prosimy rodziców dzieci komunijnych o sprzątanie kościoła, placu kościelnego jako przygotowanie do uroczystości I Komunii Świętej.

4. W sobotę godzinie 10.00 spowiedź dzieci komunijnych.

5. W następną niedzielę o godzinie 12.00 uroczystość I Komunii Świętej dzieci klas III. W kościele w czasie uroczystości są obecni rodzice i chrzestni dzieci. Pozostali goście uczestniczą na zewnątrz na placu kościelnym.

6. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiarę 100 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

7. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, „Tęcza” dla dzieci.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!