• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. We wtorek o godzinie 19.15 w kościele odbiór strojów komunijnych.

2. W sobotę 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa ku czci Matki Bożej . Nabożeństwa majowe w tygodniu po pierwszej mszy świętej , w niedzielę przed mszą świętą popołudniową. W tym dniu przypada I Sobota miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

3. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

4. Prosimy sołtysów o zgłaszanie terminu mszy świętej polowej.

5. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiary : 2 x 200 złotych, 100 złotych, taca inwestycyjna wyniosła 2920 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Kolonii Raduckiej rodziny : Tokarek, Podgórniak, Olak, Borczyk, Sobczak, Wejner, Olak, Groszek.

7. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

8. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa tzw. „ Bożego Ciała” przypada 3 czerwca . Procesja eucharystyczna odbędzie się wokół parku przed kościołem. O dekorację ołtarzy prosimy : I ołtarz mieszkańcy Kuznicy Ługowskiej i Kuszyny, II ołtarz mieszkańcy Felinowa, III ołtarz mieszkańcy Gabrielowa, IV ołtarz przy grocie Matki Bożej mieszkańcy Nowej Wsi.

9. 3 maja przed kościołem po każdej mszy świętej będzie można kupić paczuszkę z pysznym domowym ciastem . Dochód z tej akcji będzie przeznaczony na leczenie małej Amelki , które obliczone jest na 3 i pół miliona złotych. Pomóżmy rodzicom Amelki, którzy razem ze swoją córeczką podejmą leczenie w Stanach Zjednoczonych.

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

Our website is protected by DMC Firewall!