1. W piątek o godzinie 16.00 w kościele próba komunijna dzieci klas III.

2. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiary : 100 i 50 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”. W następną niedzielę taca inwestycyjna.

3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduckiego Folwarku rodziny : Jesionek, Woźniak, Mikołajczyk, Wysoccy, Wach, Kostrzewa, Idczak, Chrzan.

4. Po wyjściu z kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, płyty CD zespołu TGD .

5. Przypominamy prośbę , aby z cmentarza zabierać do domu sztuczne wiązanki i ograniczyć ilość zniczy na grobach. Odpowiedzialne podejście do naszej prośby zmniejszy koszt opłaty za śmieci.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.