• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dzisiaj największe i najważniejsze święto : Zmartwychwstanie Jezusa. Dziękujemy Bogu, który przez swojego Syna dokonał zbawienia świata .

2. Jutro poniedziałek wielkanocny II dzień świąt. Msze święte jak w niedzielę z dodatkową mszą świętą o godzinie 9.15. Po mszach świętych przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na uczelnie katolickie : Katolicki Uniwersytet Lubelski i Uniwersytet Jana Pawła II. Wspomóżmy te uczelnie.

3. W środę o godzinie 19.00 w kościele spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.

4. W piątek w oktawie Wielkanocy można spożywać pokarmy mięsne.

5. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiary : 150 złotych, 100 złotych, mieszkańcy Dębiny i Skaleńca złożyli na kwiaty do „ Grobu Jezusa” i „ Ciemnicy” 175 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduckiego Folwarku rodziny : Ćwikła, Żuberek, Chmieleccy, Osiccy, Marciniak, Marcinkowscy, Pawlicka, Idczak.

7. W kruchcie kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, płyty CD zespołu TGD pt. „ Twoje imię” oparte na tekstach biblijnych , zachęcamy do nabycia , cena 50 złotych.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.


 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!