1. W czwartek uroczystość Zwiastowania Pańskiego . Zapraszamy na mszę świętą , aby przez wstawiennictwo Matki Bożej prosić Boga o potrzebne łaski.

2. W piątek o godzinie 16.00 przy głównej bramie cmentarza spotkanie chętnych osób, które chciałyby zlecić korektę tj. przycięcie konarów drzew, szczególnie tych zagrażających bezpieczeństwu ludzi i pomników.

3. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiary : 200 złotych, 2 x 100 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

4. Ofiary na dekorację , kwiaty do „ Ciemnicy” i „ Grobu pańskiego” złożyli mieszkańcy : Raduczyc 410 złotych, Kuźnicy Ługowskiej 100 złotych, Zofii 130 złotych, Felinowa 150 złotych, ulic Południowej i Krótkiej 165 złotych, indywidualnie 50 złotych, puszka 400 złotych, ofiarodawcom dziękujemy „ Bóg zapłać”.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Sienkiewicza rodziny : Olejnik, Psyk, Krawczyk, Kędzia, Mareccy, Banasiak, Biecuszek, Adamkowscy, Patyk, Felusiak.

6. W kruchcie kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci, płyty CD zespołu TGD pt. „ Twoje imię” oparte na tekstach biblijnych , mówiące o imieniu Jezus, nawiązujące do zmartwychwstania Jezusa, cena 50 złotych. Dostępnych tylko 8 sztuk.

7. Następna niedziela zwana Palmową rozpocznie „ Wielki Tydzień Męki Pańskiej”. W czasie każdej mszy świętej poświęcenie palm.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.