1. W piątek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. W roku poświęconym temu wielkiemu świętemu zapraszamy na mszę świętą w intencji solenizantów żywych i zmarłych, aby przez Jego wstawiennictwo prosić Boga o potrzebne łaski. W tym dniu nie obowiązuje post.

2. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiary : 500 złotych, 250 złotych, 2 x 100 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

3. Ofiary na dekorację , kwiaty do „ Ciemnicy” i „ Grobu pańskiego” złożyli mieszkańcy : Raduckiego Folwarku i Stanisławowa 150 złotych, Walkowa 100 złotych, Kuszyny 80 złotych, Kuźnicy Strobińskiej 80 złotych, ulic Częstochowskiej, Topolowej i Piaskowej 630 złotych, Sienkiewicza 125 złotych, Sieradzkiej  210 złotych,  Cmentarnej 30 złotych, Koła Żywego Różańca św. Kazimierza 50 złotych, ofiarodawcom dziękujemy „ Bóg zapłać”.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Sienkiewicza rodziny : Betka, Betka, Zygmunt, Chłodni, Bator, Podgórscy, Świat, Barwas.

5. W kruchcie kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci, płyty CD zespołu TGD pt. „ Twoje imię” oparte na tekstach biblijnych , mówiące o imieniu Jezus, nawiązujące do zmartwychwstania Jezusa, cena 50 złotych. Dostępnych tylko 10 sztuk.

6. W następną niedzielę taca inwestycyjna.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.