1. W czwartek uroczystość odpustowa ku czci Patrona naszej Parafii św. Kazimierza Królewicza. Msze święte o godzinie 8.00 i suma odpustowa o godzinie 18.00 , którą odprawi i kazanie wygłosi Ks. Jarosław Grabowski Redaktor Naczelny tygodnika „ Niedziela”. Zapraszamy do modlitwy przez wstawiennictwo naszego Patrona.

2. W piątek od godziny 10.00 odwiedziny chorych. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

3. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach od 12 do 14 marca, tj. od piątku do niedzieli włącznie. Będzie je prowadził ks. Łukasz Trynda .

5. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiary : 3 x 200 złotych, 150 złotych, 6 x 100 złotych. Taca inwestycyjna wyniosła 3200 złotych. Na domy dla niepełnosprawnych z Fundacji „ Betel” do puszek złożono 450 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Południowej rodziny : Posmyk, Świat, Siuda, Graczyk, Grabowscy, Dawid, Rabenda, Śmieja.

7. W kruchcie kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, także świece „ Paschaliki”na stół wielkanocny w cenie 10 złotych.

8. Tradycyjnie w okresie „ Wielkiego Postu” zwracamy się z prośbą do mieszkańców poszczególnych miejscowości o pomoc finansową na zakupienie dekoracji i kwiatów do „ Ciemnicy” i „ Grobu pańskiego”.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.