1. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 spotkanie kandydatów do bierzmowania klasy VIII. Po mszach świętych zbiórka ofiar do puszek na rzecz osób niepełnosprawnych z Fundacji „ Betel” w Częstochowie

2. W Wielkim Poście odprawiamy nabożeństwa : w piątek o godzinie 17.00 Droga krzyżowa, w niedzielę o godzinie 15.40 Gorzkie żale. Zachęcamy do rozważania Męki Jezusa podjętej dla naszego zbawienia.

3. Na pomoc na odbudowę domu dla rodziny ze Skrzynna złożono do puszek 5710 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

4. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiary : 600 złotych, 200 złotych, 150 złotych, 50 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Wesołe Kąty.

6. W kruchcie kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.