• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 spotkanie kandydatów do bierzmowania klasy VII. Przed kościołem zbiórka pieniężna na rzecz rodziny wielodzietnej , która straciła dom w pożarze 15 stycznia tego roku. Ofiary na odbudowę domu będą zbierać strażacy ze Skrzynna.

2. W środę rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze święte o godzinie 8.00 i 18.00 z obrzędem posypania popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły.

3. W Wielkim Poście odprawiamy nabożeństwa : w piątek o godzinie 17.00 Droga krzyżowa, w niedzielę o godzinie 15.40 Gorzkie żale. Zachęcamy do rozważania Męki Jezusa podjętej dla naszego zbawienia.

4. Na pomoc dla Chorwacji do puszek złożono 850 złotych „ Bóg zapłać”.

5. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiary : 150 złotych, 2 x 100 złotych, 50 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Słowackiego.

7. W kruchcie kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

8. W następną niedzielę po mszach świętych zbiórka ofiar do puszek na rzecz osób niepełnosprawnych z Fundacji „ Betel” w Częstochowie. Także za tydzień taca inwestycyjna.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd