• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych. Przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

2. W tym tygodniu wspominamy świętą Scholastykę dziewicę , przez jej wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 spotkanie kandydatów do bierzmowania klasy VII. Także za tydzień przed kościołem zbiórka pieniężna na rzecz rodziny wielodzietnej , która straciła dom w pożarze 15 stycznia tego roku. Ofiary na odbudowę domu będą zbierać strażacy ze Skrzynna.

4. Do 18 lutego na „ Tabor” można przynosić stary i zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny / RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery/.Przychody z akcji będą wsparciem Polskich Misjonarzy prowadzących misje w Zambii, Kamerunie, Kenii i Tanzanii.

5. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiary : 2 x 400 złotych, 300 złotych, 2 x 200 złotych, 150 złotych, 11 x 100 złotych, 80 złotych, 3 x 50 złotych, 30 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Konopnickiej rodziny : Gołąbek, Witaszek, Wróbel, Lont, Matusiak i z ulicy Mickiewicza rodziny Wilmańscy i Broczkowscy.

7. W kruchcie kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!