• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Agatę dziewicę i męczennicę, Pawła Mika i Towarzyszy, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego tzw. „ Matki Bożej Gromnicznej”. Msze święte o godzinie 8.00 i 18.00 w obrzędem poświęcenia świec.

3. W piątek od godziny 10.00 odwiedziny chorych w domach. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

5. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiary : 2 x 300 złotych, 4 x 200 złotych, 150 złotych, 8 x 100 złotych, 60 złotych, 2 x 50 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Konopnickiej rodziny : Marczak, Korytek, Walczak, Osiewicz, Niedźwiadek, Gadomscy, Borowieccy, Franelak .

7. W kruchcie kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

8. W następną niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!