• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

 

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Józefa Sebastiana Pelczara biskupa i Agnieszkę dziewicę i męczennicę, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Przypominamy iż wizyta duszpasterska tzw. „ Kolęda” jeśli się odbędzie to w bezpiecznym terminie dla wiernych i księży. Stosowne ogłoszenie będzie podane w odpowiednim czasie.

3. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiary : 2 x 500 złotych, 3 x 200 złotych, 150 złotych, 9 x 100 złotych, 50 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Reja rodziny : Urbaniak, Bednarek, Kubiak, , Ruda, Sukiennik, Urbaniak, Wach.

5. W kruchcie kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd