• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Przypominamy prośbę o zmniejszenie przynoszonych na cmentarz dekoracji kwiatowych i zniczy, również zabieranie sztucznych wiązanek i szkła do domu.

2. W kopertach „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła” złożono ofiary :

3 x 200 złotych, 5 x 150 złotych, 10 x 100 złotych , 70 złotych, 2 x 50 złotych, ofiarodawcom serdecznie dziękujemy „ Bóg zapłać”.

3. W następną niedzielę taca inwestycyjna.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Sieradzkiej rodziny : Kubisiak, Kubisiak, Barańscy, Borek, Lamorscy, Cieślak, Nowak, Kukulscy, Bartkowiak.

5. W kruchcie kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!