• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W czwartek ostatni dzień roku „ Sylwester”. O godzinie 17.00 msza święta, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

2. W piątek Nowy rok uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, msze święte jak w niedzielę.

3. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną złożono 3670 złotych, indywidualnie 500 złotych, ofiarodawcom składamy serdeczne „ Bóg zapłać”.

5. Przygotowane paczki z akcji „ Paczuszka dla maluszka „ zostały przekazane do Domu Ochrony Poczętego Życia w Odolanowie prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Jezusa Miłosiernego.

6.Wizyta duszpasterska tzw. „ Kolęda” została przeniesiona na bezpieczny czas dla wszystkich na przyszły rok. W kruchcie kościoła są do pobrania koperty „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła”. Koperty można składać na tacę w czasie mszy świętej w niedzielę. Ofiary będą przeznaczone na spłatę długu po malowaniu prezbiterium.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w środę po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Sieradzkiej rodziny :Ślęzak, Woźniak, Zygmunt, Kuźnik, Bereś, Borczyk, Domagała, Bartos.

8. W kruchcie kościoła można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!