• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

2. W czasie adwentu msza święta adwentowa o godzinie 17.30 , w czasie której losowanie „ Dzieciątka Jezus”. Zapraszamy dzieci z serduszkami dobrych uczynków.

3. W tym tygodniu wspominamy świętego Ambrożego biskupa i doktora Kościoła , przez jego wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

4. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte o godzinie 8 .00 i 17.30 .

5. Na spłatę długu po malowaniu złożono ofiary 200 i 2 x 100 złotych, składamy „ Bóg zapłać”. Prosimy o pomoc finansową w spłacie należności za malowanie.

6. W kruchcie kościoła można kupić tygodnik katolicki „Niedziela”, także świece Caritas . Duża świeca 15 złotych, mała 7 złotych. Kupując świece wspomagamy „ Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. W zakrystii można nabyć opłatki na wieczerzę wigilijną.

7. Ruszyła świąteczna akcja „Paczuszka dla Maluszka”. To zbiórka pieluch i artykułów kosmetycznych dla dzieci. Celem akcji jest wsparcie samotnych matek i dzieci uratowanych od aborcji.
W
kościele znajduje się choinka z papierowymi bombkami. Każdy, kto zechce pomóc małym dzieciom i mamom w potrzebie, może wziąć bombkę, a w zamian proszony jest o przyniesienie przygotowanej paczuszki dla jednego noworodka.
Dary pozostawione pod choinką, zostaną przekazane do najbliższego Domu Samotnej Matki oraz dla podopiecznych Fundacji Małych Stópek.

8. Caritas Polska organizuje znaną akcję „ Tak pomagam”. Do kosza za kratą kruchty i w sklepie „ Delikatesy Centrum” w tygodniu można składać produkty spożywcze o długim terminie ważności. Zostaną one przekazane w formie paczek do rodzin ubogich.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Częstochowskiej rodziny : Wojciechowska, Graczyk, Wróbel, Merta, Matusiak, Kempa, Mielczarek, Forenc, Zawadzcy.

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia,zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy Parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!