• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych męczenników koreańskich Andrzeja kapłana i jego towarzyszy , przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W następną niedzielę rozpoczniemy Adwent czas, który ma nas przygotować do uroczystości Bożego Narodzenia.

3. Na spłatę długu po malowaniu złożono ofiary 150, 2x 100 i 70 złotych, na tacę inwestycyjną złożono 2250 złotych, składamy „ Bóg zapłać”. Prosimy o pomoc finansową w spłacie należności za malowanie.

4. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych.

5. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „Niedziela”. Od następnej niedzieli będzie można kupić świece Caritas na stół wigilijny. Duża świeca 15 złotych, mała 7 złotych. Kupując świece wspomagamy „ Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Częstochowskiej rodziny : Jóźwik, Lebioda, Przydacz, Synowiec, Zając, Gierak, Bernaś, Czyż, Nowakowscy.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia,zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy Parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

Our website is protected by DMC Firewall!