• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1.W tym roku, ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią COVID-19 odpusty zupełne za zmarłych można uzyskiwać przez cały listopad, dostosowując warunki do sytuacji pozwalającej zapewnić bezpieczeństwo wiernym. Odpust zupełny dla osób odwiedzających cmentarz oraz modlących się za zmarłych jedynie w myślach zostaje przedłużony aż do końca listopada. Uzyskanie odpustu zupełnego : stan łaski uświęcającej, modlitwa za zmarłych, nawiedzenie cmentarza, modlitwa w intencji Ojca Świętego / Ojcze nasz, Wierzę w Boga Ojca/.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych : Leona Wielkiego papieża i doktora Kościoła, Marcina z Tours biskupa, Jozafata biskupa i męczennika, Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych męczenników Polski, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. W środę Narodowe Święto Niepodległości Polski. Msza święta w intencji Ojczyzny o godzinie 17.30. W tym dniu imieniny ks. Marcina . Msza święta w intencji solenizanta o godzinie 18.00.

4. W następną niedzielę taca inwestycyjna.

5. Na spłatę długu po malowaniu złożono ofiarę 100 złotych, składamy „ Bóg zapłać”. Zachęcamy do wpłat na ten cel.

6. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych. Pamięć modlitewna i msza święta najpiękniejszym darem dla naszych bliskich i kochanych zmarłych. To jedyna pomoc z naszej strony, dzięki której dusze czyśćcowe mogą osiągnąć zbawienie. Kiedyś być może my będziemy potrzebowali takiej pomocy.

7. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „Niedziela”.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła , w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Częstochowskiej rodziny : Steglińska, Porucznik, Koza, Walczak, Ulańska, Kałuziak, Pawlak, Prukacz.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia,zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy Parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd