• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1.„W tym roku, ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią COVID-19 odpusty zupełne za zmarłych można uzyskiwać przez cały listopad, dostosowując warunki do sytuacji pozwalającej zapewnić bezpieczeństwo wiernym” – to zdanie znajduje się w wydanym z okazji listopadowych świąt dekrecie Penitencjarii Apostolskiej. Odpust zupełny dla osób odwiedzających cmentarz oraz modlących się za zmarłych jedynie w myślach, przypadający na dni pomiędzy 1 a 8 listopada zostaje przedłużony aż do końca listopada. Te dni, dowolnie wybrane przez poszczególnych wiernych, mogą być również od siebie oddzielone. Uzyskanie odpustu zupełnego : stan łaski uświęcającej, modlitwa za zmarłych, nawiedzenie cmentarza, modlitwa w intencji Ojca Świętego / Ojcze nasz, Wierzę w Boga Ojca/.

2. Od 2 – 9 listopada w naszym kościele o godzinie 17.30 różaniec za zmarłych z wypominkami oktawalnymi, po nim msza święta oktawalna za zmarłych.

3. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych w domach. O godzinie 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.00 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W sobotę o godzinie 17.00 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

5. Na spłatę długu po malowaniu złożono ofiarę 200 złotych, składamy „ Bóg zapłać”. Zachęcamy do wpłat na ten cel.

6. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych. Pamięć modlitewna jest najpiękniejszym darem dla naszych bliskich i kochanych zmarłych.

7. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „Niedziela”.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła tylko jednej osobie, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Ewarystów i Lesisko .

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia,zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy Parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

Our website is protected by DMC Firewall!