• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych Apostołów Szymona i Judę Tadeusza. Przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W środę o godzinie 19 w kaplicy Matki Bożej spotkanie dzieci klas III w sprawie strojów komunijnych .

3. Na spłatę długu po malowaniu złożono ofiary 100 i 300 złotych, na tacę inwestycyjną złożono 2930 złotych składamy „ Bóg zapłać”.

4. W miesiącu październiku przyjmujemy na wypominki za zmarłych. Prosimy, aby wypominki zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej,bowiem na cmentarzu w sam dzień Wszystkich Świętych może to być utrudnione. Nie czekajmy na ostatnią chwilę.

5. W następną niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w kościele o godzinie 8.00 i 10.30. Na cmentarzu o godzinie 12.00 jeżeli przepisy nie zmienią tej możliwości. Jeśli by się okazało, że mszy świętej nie będzie można odprawić na cmentarzu, to będzie odprawiona w kościele o tej samej godzinie. Na cmentarzu nie będzie procesji z wypominkami, będą one odczytane przed mszą świętą o godzinie 11.30.

6. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „Niedziela”.

7. Dziękujemy pani Zdzisławie Telatyńskiej z domu Domagała pochodzącej z Kuźnicy Strobińskiej za ofiarowanie dla naszego kościoła ornatu eucharystycznego w kolorze białym „ Bóg zapłać”.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Targowej rodziny : Wróblewscy, Szymczak, Foręc, Szczepańscy, Buk, Karwat, Hanka, Walkowiak, Pajor.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia,zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy Parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

Our website is protected by DMC Firewall!