• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Z racji Dnia Papieskiego na program stypendialny Fundacji „ Dzieło Nowego Tysiąclecia” złożono do puszek 700 złotych „ Bóg zapłać”.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych :Jana Kantego kapłana, Jana Pawła II papieża. Przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. Dziękujemy za zorganizowanie zbiórki darów i ofiar pieniężnych na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie „ Bóg zapłać”.

4. Na spłatę długu po malowaniu złożono ofiarę 200 złotych, składamy „ Bóg zapłać”.

5. W miesiącu październiku przyjmujemy na wypominki za zmarłych. Prosimy, aby wypominki zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej,bowiem na cmentarzu w sam dzień Wszystkich Świętych może to być utrudnione. Nie czekajmy na ostatnią chwilę.

6. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „Niedziela”.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Targowej rodziny : Tokarek, Kozik, Nawroccy, Marchewka, Gilscy, Różewicz, Król, Tokarek.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia,zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy Parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

Our website is protected by DMC Firewall!