• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy św. Faustynę dziewicę. Przez jej wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe, w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę przed mszą popołudniową o godzinie 15.30.

Zapraszamy i zachęcamy do odmawiania wspólnie modlitwy różańcowej szczególnie w naszym kościele a także w domach do modlitwy rodzinnej.

3. W piątek o godzinie 6.45 zbiórka osób wyjeżdżających na wycieczkę do Poznania i Gniezna. Wyjazd o godzinie 7.00.

4. Prosimy sołtysów poszczególnych wiosek o zorganizowanie zbiórki darów – zboże, warzywa, ziemniaki – na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie. Dary prosimy dostarczyć do czwartku włącznie tj. 15 października na plac plebański. Kto nie może ofiarować płodów rolnych powinien przekazać ofiarę pieniężną na potrzeby Seminarium.

5. Na spłatę długu po malowaniu złożono ofiary 100 , 2 x 200 i 600 złotych, składamy „ Bóg zapłać”.

6. W miesiącu październiku przyjmujemy na wypominki za zmarłych. Ofiary na wypominki jak w roku poprzednim.

7. W następną niedzielę 11 października będziemy obchodzić XX Dzień Papieski pod hasłem „ Totus Tuus”. W tym dniu tradycyjnie odbywa się zbiórka pieniędzy na program stypendialny Fundacji „ Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który obecnie obejmuje opieką 2000 uczniów i studentów. Wspomóżmy to dzieło.

8. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „Niedziela”.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Północnej rodziny : Lebioda, Kałużny, Makowska, Skorupa, Nowak, Radziszewscy, Czerniak, Podgórniak, Myja.

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia,zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy Parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!