1. Dzisiaj po mszach świętych przed kościołem zbiórka ofiar na Bejrut.

2. We wtorek święto Narodzenia Matki Bożej.

3. W ołtarzu głównym został odnowiony obraz św. Teresy i zamontowany nowy napęd elektryczny do obrazu. Ofiarodawcami byli zmarła pani Teresa Żuberek z domu Potocka i jej żyjący mąż pan Adam Żuberek pochodzący z Raduczyc. Składamy serdeczne podziękowanie „ Bóg zapłać”.

4. Z ofiar złożonych na dekorację ołtarzy na „Boże Ciało”, ołtarze III i IV zakupiono do kościoła szklane wazony w kwocie 440 złotych, ofiarodawcom dziękujemy „ Bóg zapłać”.

5. Gminny Ośrodek Kultury w Osjakowie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do nauki gry na instrumentach dętych i perkusyjnych mających na celu utworzenie orkiestry dętej młodzieżowej i dorosłych.

6. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa starsza.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła . W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Szpitalnej rodziny :

Łuczak, Blaźniak, Chudeccy, Bartos, Czerwińscy, Trojan, Owczarek, Pawlak.

8. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili goście radosnej i rodzinnej niedzieli.