• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Jacka kapłana, Bernarda Opata i Doktora Kościoła, Piusa X papieża, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W następną niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na archidiecezjalne uczelnie katolickie.

3. Serdeczne podziękowanie dla pana Andrzeja Wrzesińskiego za ogromne zaangażowanie przy malowaniu prezbiterium. Zorganizował rusztowania, ofiarował swój czas, miał nadzór przy pracach. Należną kwotę za pracę wynoszącą 7580 złotych netto ofiarował jako dar na dzieło w naszej świątyni i dla wspólnoty parafialnej. Taka bezinteresowna postawa zasługuje na szacunek i naszą wdzięczność. W imieniu księży i wiernych Parafii dziękujemy „ Bóg zapłać”.

4. W dniach 9 – 11 października organizowana będzie wycieczka do Poznania i Gniezna. W programie : zwiedzanie Poznania / Ostrów Tumski z katedrą , Stary Rynek , Ratusz z poznańskimi koziołkami/, Gniezna/ Muzeum Archidiecezjalne, Muzeum Początków Państwa Polskiego, Katedra i podziemia , Drzwi Gnieźnieńskie/, Ostrów Lednicki / prawdopodobne miejsce chrztu Polski /, Lednica / przejście pod bramą „ Ryba”, dom pamięci Jana Pawła II/.

Koszt wyjazdu 350 złotych zawiera : przejazd autokarem, hotel, wyżywienie /śniadania i obiadokolacje /, ubezpieczenie, bilety wstępu, usługa przewodnika .

Zapisy chętnych do końca sierpnia , z wpłatą 200 złotych.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła . W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Piaskowej.

6. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!