1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Wawrzyńca diakona i męczennika, Klarę dziewicę, Maksymiliana Marię Kolbego kapłana i męczennika, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP, msze święte o godzinie 8.00, 10.30 i 12.00 . Podczas mszy świętej poświęcenie wianków z ziół i kwiatów.

3. W następną niedzielę taca inwestycyjna.

4. Dzisiaj do Osjakowa przybędzie piesza Gdańska Pielgrzymka. Około godziny 16.00 przed kościołem będą pielgrzymi około 15 osób. Prosimy wiernych naszej Parafii o zapewnienie noclegu dla pielgrzymów.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła . W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Spacerowej.

6. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili goście radosnej i rodzinnej niedzieli.