• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Jana Marię Vianneya kapłana, Dominika kapłana, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W czwartek święto Przemienienia Pańskiego. Odpust w Konopnicy.

3. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych. Od godziny 17.00 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W niedzielę do Osjakowa przybędzie piesza Gdańska Pielgrzymka. Około godziny 16.00 przed kościołem będą pielgrzymi około 15 osób. Prosimy wiernych naszej Parafii o zapewnienie noclegu dla pielgrzymów.

5. Na malowanie prezbiterium złożono ofiary indywidualne 2 x100 złotych, ofiarodawcom mówimy „ Bóg zapłać”. .

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła . W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Gabrielowa, rodziny : Luniak, Urbaniak, Zawadzcy, Raszewscy, Kula.

7. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!