1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Martę, Ignacego z Loyoli,Alfonsa Marię Liguoriego, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W piątek wyjazd na pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Sokółki zapisanych na II termin. Zbiórka przed kościołem o godzinie 5.45, wyjazd o 6.00.

3. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

5. Na malowanie prezbiterium złożono ofiarę indywidualną 100 złotych, ofiarodawcy mówimy „ Bóg zapłać”. .

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła . W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Gabrielowa, rodziny : Walczak, Kempa, Gajda, Zawadzcy, Pabjaniak, Kaszewscy, Szczerkowscy, Żuberek.

7. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”, także pamiątki z poświęcenia pojazdów.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili goście radosnej i rodzinnej niedzieli.