• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dzisiaj po mszach świętych poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia patrona kierowców św. Krzysztofa. Będzie można nabyć pamiątkę z poświęcenia. Jak zawsze dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie dla misjonarzy.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych : Marię Magdalenę, Brygidę zakonnicę i Patronkę Europy, Kingę dziewicę, Jakuba Apostoła, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. W piątek wyjazd na pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Sokółki zapisanych na I termin. Zbiórka przed kościołem o godzinie 5.45, wyjazd o 6.00.

4. Na malowanie prezbiterium złożono ofiary indywidualne 3 x 100 i 50 złotych, ofiarodawcom mówimy „ Bóg zapłać”. W prezbiterium zostały zamontowane dodatkowe lampy ledowe 5 sztuk. Koszt lamp z montażem wyniósł 4500 złotych.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Gabrielowa a szczególnie rodzinie Półgrabia ,panu Sławomirowi Olak za wypożyczenie maszyny myjącej, panu Romanowi Tomczykowi za mycie posadzki. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Gabrielowa, rodziny : Luniak, Urbańscy, Przygoda, Kowalczyk, Pelińscy, Grądeccy, Podgórniak.

6. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!