1. W okresie wakacyjnym nie będzie mszy świętej o godzinie 16.00.

2. Msza święta dziękczynna za zebrane plony odbędzie się 6 września w niedzielę o godzinie 12.00. Mieszkańców Raduckiego Folwarku i Stanisławowa prosimy o wieniec dożynkowy.

3. W następ niedzielę po mszach świętych poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia patrona kierowców św. Krzysztofa. Będzie można nabyć pamiątkę z poświęcenia. Jak zawsze dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie dla misjonarzy. W tym dniu taca inwestycyjna.

4. Na malowanie prezbiterium złożono ofiary indywidualne 100 i 50 złotych, mieszkańcy ołtarzy I i II z ,,Bożego Ciała" 320 złotych, ofiarodawcom mówimy „ Bóg zapłać”.

5. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Gabrielowa, rodziny : Trzcina, Lont, Mesjasz, Bereś, Kołodziejczyk, Cybułka, Kowalscy, Walenccy.

6. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili goście radosnej i rodzinnej niedzieli.